Вітаю Вас Гість | RSS

Нерухомість в Ужгороді без посередників

П`ятниця, 17.05.2024, 15:34
Нерухомість в Ужгороді » 2012 » Вересень » 15 » Пошук квартири в Ужгороді

23:08
Пошук квартири в Ужгороді
Рано чи пізно багато з нас зіштовхуються з необхідністю знайти квартиру для проживання або оренди. Чого не можна робити, щоб не переплатити і не бути обдуреним?

1.
Багато фантазувати

 Чули вислів «ділити шкуру невбитого ведмедя»? Згадайте його, коли будете вибирати підходящу житлоплощу. Чим більше ви будете представляти, «як би симпатично ось тут виглядав би ваш диван», і «як би здорово було б сидіти на цьому балконі», тим більше ви будете закохуватися в конкретну квартиру - а вона зовсім не обов'язково є найкращим варіантом. Цілком можливо, вас чекають більш вигідні пропозиції - дешевші, зі зручним розташуванням або підходящим метражем, та ви не встигнете до них дійти, тому що «збуджуватимуть» на конкретні квадратні метри. І пропустіть свій щасливий шанс.

Ще одна небезпека багатою фантазії полягає в тому, що як показує практика, варто покупцеві або орендареві тільки «понюхати» бізнес-класу, як погодитися на щось менш комфортне йому буде вже вкрай не легко. До речі кажучи, цим і користуються багато агентів, впихаючи клієнтам набагато дорожчу нерухомість, ніж та, на яку вони розраховували спочатку.

2. Зациклюватися на одному варіанті

 Якщо ваш бюджет кінцевий, а в терміновій купівлі немає особливої ​​потреби, не накидатися на першу вподобану вам квартиру - розгляньте як можна більше доступних пропозицій. Повірте, на ринку завжди є нерухомість зі схожими характеристиками - метражні, рівнем комфорту і місцем розташування, - але невеликі відмінності є, і вони можуть серйозно вплинути на її ціну. Так що, підшукавши начебто підходячий за всіма критеріями варіант, не поспішайте виявляти явну зацікавленість. Побачивши, що ви хочете «ось саме цю квартиру» агент або продавець зможе знайти безліч способів витягнути з вас ще більше грошей; між тим, прямо по сусідству будуть чекати майже такі ж квадратні метри, тільки дешевше.

 
3. Купувати «від нічого робити»

 Ви обшукали весь ринок міської й заміської нерухомості, витратили безліч сил, часу і нервів, але так і не знайшли свій ідеальний варіант. Плюс, за цей час ціни на квартири знову зросли. Не впадайте у відчай. Не опускайте руки і не думайте, що «треба брати хоч щось, поки ще є гроші»; тому що, попадись вам кращий варіант вже після - ви знову витратитеся на нову угоду, заново пройдете все пекло бюрократичних процедур, та ще знову намучаться з переїздом.

 Те ж саме - купувати тимчасову житлоплощу в якості інвестиції: мовляв, поки поживу в тому, що є, потім продам його подорожче і куплю квартиру, яка сподобається. Швидше за все, всю накопичену вигоду (якщо вона і буде) ви знову ж витратите на перепродаж і купівлю нових квадратних метрів; а може бути, і зовсім залишитеся ні з чим, якщо ціни на квартири рости не будуть.

 
4. Не помічати недоліків

 За будь-якої з перерахованих вище причин ви можете закрити очі на серйозні недоліки; як то: дефекти при будівництві, неякісна обробка, незручне місце розташування, майбутнє зведення багаторівневої паркування прямо перед вашим вікном і т.п. Через ці чинники продати або обміняти таку квартиру надалі буде дуже складно, і це ще одна причина не поспішати.

 
5. Переоцінювати свої сили

 Останнім часом квартири без ремонту, обробки і навіть якої б то не було планування (там просто немає внутрішніх стін) користуються все більшою популярністю на первинному ринку. Виглядають такі пропозиції дійсно заманливо - ціна, як правило, на 20-30% нижче середньоринкової, - проте перш, ніж здійснювати таку покупку, десять разів перерахуйте, в скільки вам обійдеться доведення квартири до розуму. Якщо ви збираєтеся проводити ремонт самостійно, подумайте, а чи дійсно ви такий вже на всі руки майстер? І яка допомога може знадобитися вам у процесі ремонту. Якщо ж будете наймати бригаду, майже напевно переплатите і за роботу, і за матеріали.

 І не забувайте про терміни. Де ви будете жити, поки квартиру будуть ремонтувати? Два-три зайві місяці на орендованій квартирі можуть з'їсти пристойну частину вашої економії.

 
6. Поспішати з угодою

 Ще пару-трійку років тому ринок нерухомості (особливо столичний) був розігрітий настільки, що квартиру буквально могли вихопити у вас з-під носа. Зараз ситуація інша: за час кризи житло купували погано, так що надлишки пропозиції утворилися пристойні. Мораль: якщо агент запевняє вас, що на ту квартиру, яка вам сподобалася, вже стоїть черга з бажаючих і що, мовляв, якщо ви зараз не призначите ціну, її завтра ж «поведуть» - не вірте. Та й якщо все так, повірте, підшукати схожий варіант не складе особливих труднощів. Перед тим як назвати остаточну цифру і «застовпити» квартиру за собою, переконайтеся, що вас цілком і повністю влаштовує її місце розташування. Де найближчий гараж, магазин, поліклініка? Де дитячий садок, які поруч школи, чи є поблизу порожні території, придатні для забудови? Не зайвим буде і вивчити плани по реконструкції і будівництву в районі, а заодно довідатися про ціни в інших будинках з схожими характеристиками.

 
7. Затягувати з угодою

 Все добре в міру, в тому числі і обережність. По-перше, імовірність того, що з'явиться покупець, який запропонує більшу ціну, все-таки є - і квартира вашої мрії скаже вам «до побачення». По-друге, ціни не стоять на місці, та й запити продавця можуть змінитися через суто особистих життєвих обставин. Третій нюанс - ваші втрати в часі. Поки ви роздумуєте над одним варіантом, ви можете пустити інший, та й як не крути, час - гроші, особливо якщо ви працюєте з фрілансу або тримаєте якийсь приватний бізнес.

 Тим, хто довго не може прийняти рішення, психологи радять такий трюк. З вечора таки зробити вибір - так чи ні, - а потім лягти спати і на ранок згадати свої відчуття. Якщо заснули ви легко і проспали міцно, значить все в порядку і рішення ваше вірне. Якщо ви розумієте, що щось не так - тоді квартиру краще не купувати і відразу розпочати пошуки нової.

 
8. Вступати в аукціон

 У досвідчених агентів і продавців існує тисячі способів змусити покупця заплатити більше. Найпоширеніша схема виглядає приблизно так. Для початку вам показують квартиру вашої мрії, виставляють все так, як вам того і хотілося, а потім несподівано, потихеньку, починають з'являтися якісь труднощі, вирішити які можна, накинувши 10000 тут, 50 тисяч там - і так далі. В кінці ж кінців звідки ні візьмися з'являється покупець мультимільйонер, який готовий перекупити квартиру негайно і задорого - і тільки додаткова плата у вигляді 5-10% врятує ситуацію. Не вірте в такі несподіванки і платіть тільки тоді, коли будете бачити перед собою готовий до підписання договір.
Категорія: нерухомість Закарпаття - статті | Рейтинг: 0.0/0

ОПУБЛІКВАТИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ